Dzisiaj jest: Piątek, 20 lipca 2018 r. |  Godzina: 22:14 | 


Czechy: Słowacja: Dolny Śląsk:
Góry: Pozostałe:


Strona przetestowana w rozdzielczościach 1280x1024 i 1024x768. Na przeglądarkach takich jak Firefox, Opera, Google Chrome, Internet Explorer

Kodowanie znaków:
UTF-8

Twoje IP:
54.224.216.155Mlade Buky – Skipark

Ośrodek narciarski położony jest na północnych zboczach Pekelskiego Szczytu na wysokości 550 – 670m, we wschodniej szczęści Karkonoszy. Dominują tu łatwe trasy narciarskie, dlatego stanowi doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek oraz dla początkujących narciarzy. Zaletą terenu jest bliskość popularnego ośrodka Pec pod Sneżkou oraz możliwość dojazdu do Skiparku, bezpłatnym skubusem z Trutnowa. Jazdę na nartach po zmierzchu, umożliwia nowo zainstalowane sztuczne oświetlenie.

Ilość wyciągów: 8; o długości od 40 do 576m w tym jeden wyciąg krzesełkowy długości 550m. Najdłuższa trasa mierzy 800m długości, a różnica poziomów wynosi 111m.

Długość tras zjazdowych: 3,6km. Trasy w większości sztucznie dośnieżane (2,8km) oraz oświetlone.

Usługi: wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, serwis, szkoła narciarska, punkty gastronomiczne oraz duży bezpłatny parking. Możliwość korzystania z zakupionych karnetów Region Markid również na terenie Černy Dul, Dolni Dvur. Na terenie Černy Důl, Mlade Buky, Trutnov, Vrchlabi i Dolni Dvůr kursuje bezpłatny Skubis.

Opieka nad dziećmi. Jeśli będziecie chcieli pojeździć na nartach i nie macie z kim zostawić dzieci. W ośrodku istnieje możliwość oddania dzieci pod opiekę. W górnym skibarze szkoła narciarska SiS oferuje usługę pilnowania dzieci. Przygotowany jest dla nich kącik do zabawy, napoje oraz nadzór. Usługę tę zabezpiecza szkoła narciarska SiS, jej klienci mogą więc skorzystać z niej za darmo. Oprócz napojów, dzieci dostaną zestawy obiadowe. Kidpark znaleźć można za okrągłym skibarem. Czynny jest od godz. 9.00 do 16.00. Zakupić można bilety jedno-, dwu- lub trzygodzinne oraz karnety dzienne.


KONTAKT:
Mlade Buky
Horska 35
541 01 Trutnov
e-mail: info@skipark-mladebuky.cz
web: www.skipark-mladebuky.cz


Źródło: www.czechy.pl oraz strona ośrodka Mlade BukyGoogle
 

Brak pluginu Flash!
Design & powered by Szarafin ©2005-2018 | All rights reserved! | On-line:9 | do góry^

Biegi Górskie, maratony, bieganie | fotograf ślubny Zgorzelec