Dzisiaj jest: Środa, 24 lipca 2024 r. |  Godzina: 23:39 | 


Czechy: Słowacja: Dolny Śląsk:
Góry: Pozostałe:


Strona przetestowana w rozdzielczościach od 1024x768 do 4K. Na przeglądarkach takich jak Firefox, Opera, Google Chrome

Kodowanie znaków:
UTF-8

Twoje IP:
3.92.91.54

Centrum Babilon w Libercu

CENTRUM BABILON to rodzinny, rozrywkowy, towarzyski i handlowy kompleks, który jest najczęściej odwiedzanym ośrodkiem tego typu w Czechach Północnych. Babilon to całkowicie zadaszony ośrodek o powierzchni ponad 25.000 m2 który oferuje szeroką gamę możliwości spędzenia wolnego czasu. Ośrodek przeznaczony jest dla gości różnych grup wiekowych, można tutaj przyjechać samemu z rodziną bądź z przyjaciółmi.

Największą atrakcją turystyczną jest tematyczny PARK WODNY, który dysponuje kompleksem basenów, zjeżdżalni, sauną i najróżniejszymi atrakcjami wodnymi wkomponowanymi do przyjemnej scenerii romantycznej atmosfery antycznych łaźni. Można przepływać jaskiniami, obserwować ryby w akwariach morskich, słuchać muzyki podwodnej lub tylko się relaksować spacerując po ośrodku.

Część rozrywkową CENTRUM BABILON stanowią LUNAPARK w stylu jarmarku staroczeskiego, KRĘGIELNIA, salony gry z automatami do gry, DYSKOTEKA, CIASNO. Do spożycia posiłku, a także do organizowania najróżniejszych obchodów i imprez towarzyskich służy szereg stylowych restauracji, piwiarni, kawiarni, barów i winiarni. Niepowtarzalną atmosferę miasta w mieście dopełnia MIASTECZKO HANDLOWE z sześćdziesięcioma malowniczymi sklepikami.


Centrum Babylon
Nitranska 1
460 12 Liberec
Telefon: +420 485 249 202, +420 485 251 202
E-mail: touristservice@centrumbabylon.cz
Więcej informacji znajdziecie na: www.centrumbabylon.cz

Czas otwarcia:
Cały rok codziennie 10.00 - 22.00, restauracje, bowling, kasyno i hotel non stop.

Źródło: http://www.jiretinpb.cz/pl/kultura, Zdjęcia umieszczone powyżej pochodzą ze strony www.centrumbabylon.czGoogle
 Design & powered by Szarafin ©2005-2024 | All rights reserved! | On-line:4 | do góry^