Dzisiaj jest: Czwartek, 25 lipca 2024 r. |  Godzina: 00:38 | 


Czechy: Słowacja: Dolny Śląsk:
Góry: Pozostałe:


Strona przetestowana w rozdzielczościach od 1024x768 do 4K. Na przeglądarkach takich jak Firefox, Opera, Google Chrome

Kodowanie znaków:
UTF-8

Twoje IP:
3.92.91.54

Labska Bouda

Labska Bouda leży na skraju Łabskiego Dołu (Labsky Dul) w południowo wschodnie części Łabskiej łąki na wysokości 1340m n.p.m., w centrum ciekawych zimowych i letnich tras turystycznych. Labska Bouda oferuje turystom noclegi w dwu, trzy i cztero osobowych pokojach z widokiem na pobliski Łabski Dół i inne ciekawe dalej położone miejsca. Pokoje mają własne urządzenia socjalne (WC, umywalka, prysznic). Zakwaterowanie rozpoczyna się od godziny 14.00, zakończenie pobytu do godziny 10.00. W obiekcie znajduje się także restauracja z tradycyjną czeską kuchnią, która jest czynna od godziny 10 - 22.

Sport i rozrywka:
Do dyspozycji gości jest bilard, tenis stołowy, gry towarzyskie, sauna, mała siłownia. Wiele możliwości aktywnego wypoczynku - wycieczki z przewodnikiem (wycieczki górskie, ZOO, zamki); paragliding, loty widokowe. Wypożyczalnia nart i rowerów. Tuż przy obiekcie znajdują się świetne trasy do narciarstwa biegowego, w niedalekiej okolicy jest ośrodek narciarski Horni Misecky - Medvedin, idealny zarówno dla amatorów narciarstwa jak i dla snowboardzistów (transport zapewnia Labska Bouda).

Dojście do obiektu:
Najbliżej do Labskiej Boudy z Polski można dojść schodząc z Głównego Szlaku Sudeckiego (granica państwa) do źródeł Łaby i do Boudy - 25 minut.

Warto zapuścić się w okolice Labskiej Budy ponieważ kilkaset metrów od obiektu znajduje się Labsky Wodospad. W pobliżu widać efektowną "ścianę" Łabskiego Dołu ze znajdującym się w pobliżu Pancavskim Wodopadem. Można również podziwiać piękne okolice, a przy dobrej pogodzie również dalsze widoki.

KONTAKT:
Bedrichov 31 Spindleruv Mlyn
telefon: + 420 499 421 755
e-mail: info@labskabouda.cz
web: www.labskabouda.cz

Źródło: http://www.czechy.plGoogle
 Design & powered by Szarafin ©2005-2024 | All rights reserved! | On-line:2 | do góry^